Burtininkė “Wizard”

Iš Abd al-Hazir užrašų:

Dėl mano tolerancijos trūkumo tiems, kurie naudotų magiją iki savo niekšiškos pabaigos, daugelis manė, kad aš esu nelinkęs į stebuklingų menų praktiką filosofiniame lygmenyje. Niekas negalėjo būti taip toli nuo tiesos. Aš ginčyjuosi su tais burtininkais, kurie atmeta senovines tradicijas ir mokymą – mokymas, kuris buvo tobulinamas per tūkstantmečius, kad išsaugotų įstatymų taisykles ir pagarbą vyresniems.

Neseniai Caldeum’o jaunimas tapo praūžusios nusikaltusios burtininkės istorijų aukomis. Taip tai tiesa: aš panaudojau šiurkštų burtininkės terminą (Wizard), ne kerėtojos raganės (sorceress). Atrodo, kad net pavadinimas civilizuotos magijos valdytoja yra per daug apribotas šiai jaunai išsišokėlei. Bendraudamas su “Yshari” šventovės klanais, aš esu vienas iš nedaugelio, kurie iš tikrųjų žino tiesą,o ne gandus, dabar apimančių mūsų gatves, dėl šitų padaužų, kurie neatsakingai puikuojasi magija.

Šią burtininkę atsiuntė čia, kad ji praleistų savo formavimosi metus mokydamasi iš geriausių magų pasaulyje. Atrodo, kad jie užmiršo mokyti mūsų burtininkų manierų jos gimtojoje “Xiansai” saloje, kadangi iš pradžių ji buvo šiurkšti ir nesukalbama studentė. Kai vadovavo “Zann Esu” magų klanas, ji buvo perduota “Vizjerei” su viltimi, kad jų griežta ir nepalenkiama disciplina sulaužys jos anarchišką dvasią. Iš pradžių net gerbtini “Vizjerei’aus” dėstytojai negalėjo sulaikyti jo. Jis būdavo nuolat gaudomas, kai siekdavo pavojingos ir uždraustos magijos, nerūpestingų pasekmių sau ar bet kam kitam, kas supdavo ją.

Burtininkės “Wizard” skill’ai:

Diablo3 Burtininkės (Wizard) Skill’ai


_______________________________________________________________________________________________
Keletas skilų, kuriuos pamatėme filmuke.

Disintegrate – energijos banga, kuri pereina per visus kurie yra prieš ją.
Electrocute – išsišakojantis (grandininis) žaibas
Teleport- Teleportacija ; perkelia iš taško A į B.
Magic Missile – Raketa (magiškas rutulys), sužeidžia pavienius taikinius.
Slow Time – Sukuriama sfera, kurioje viskas juda lėtai išskyrus magę ir jos burtus.

Wizard naudos atskirą Mana Bar (Manos rutulį), jo spalva tamsiai melyna.

_______________________________________________________________________________________________
Nors nėra jokios tiesos, kad pasakojimas, kuriuo ji iš tikrųjų rizikavo, yra blogos reputacijos “Bitter Depths” apačioje šventovės, jisbuvo sugauta senoviniuose sandėliuose, kur net pavojingiausias užkalbėjimas yra įkurdintas visuomenės saugumui. Kai susidurė didis “Vizjerei”aus magas “Valthek” ir pareikalavo atsiskaitymo, ji begėdiškai užpuolė jį, vieto to, kad būtų nusipelniusi bausmės dėl savo veiksmų. Nesąžiningos mūšio istorijos jau yra išpučiamos iki mitinių nepaklusnesnių mūsų miesto jaunystės dalių , bet patenkina tai, kad jis garbingoje kovoje nelaimėjo prieš vieną geriausią ir galingiausią “Yshari” magą. Kovos detalės lieka neaiškios, kadangi “Valthek” turi dar atgauti sąmonę, bet tai buvo patikrinta patikimų šaltinių, kuriais ji pasitikėjo apgaulėje ir apgavystėje, kad nuleistų didį žmogų žemyn. Aš buvau taip pat patikintas, kad didelė materialinė žala buvo svarbiausias rezultatas “Valthek” stebuklingo meistriškumo, o ne išsišokėlės burtininkės. Ten kur ji yra dabar, niekas tiksliai nežino, kadangi nedelsiant po susidūrimo ji pabėgo į miestą.

Mano tikslas nėra duoti pavojaus signalo, bet aš įžvelgiu šią neramią situaciją. Mes dabar turime nepaklusnią, jauną ir nepatyrusią burtininkę, kuri keliaudama po pasaulį, paviršutiniškai domisi galinga magija, kurios ji net nesupranta. Išmintingesni negu jūs ar aš jau seniai nusprendė, kad tam tikros magijos mokyklos buvo per pavojingos ir uždraudė savo praktiką. Tai yra ta magija, kad šisburtininkė atrodo pasiryžusi ištirti – magiją, centruotą ties manipuliavimu pirminių jėgų, iš kurių tikrovė yra konstruota. Įsivaizduokite, užsispyręs devyniolikos metų jaunimas, gabus deformuoti laiką savarankiškai į jos norą! Mintis yra iš tikrųjų bauginanti. Tai yra mano dora viltis, kad šis apsišaukęs burtininkas nuspręs niekada negrįžti į Caldeumą.

Diablo3 Burtininkės (Wizard) pristatymas

_______________________________________________________________________________________________
Apie autorių

Abd al-Hazir žinomas kaip džentelmenas, istorikas ir mokslininkas. Jis neseniai apsiemė negirdėta užduotimi ištirti, surasti ir kaupti informacija apie nepaprastas vietas iš mūsų pasaulio

informacija paimta iš http://www.blizzard.com/diablo3/characters/wizard.xml