GNARLED WALKERS

Iš Abd al-Hazir užrašų
Įrašas Nr. 020

Nors ir graži Tristramo gamta, kupina vešlių laukų ir gyvų upelių, tačiau atmosfera vis blogėja, kai artėji prie žvejų miestelio Wortham. Mano pastangos surašyti keistuolius, nuostabiausias ir visados pavojingas mūsų pasaulio būtybes mane atvedė iki čia. Aš tikėjausi susirasti gidą, kuris galėtų mane saugiai atvesti į Festering Wood ir atgal, nes aš atėjau čia norėdamas pamatyti keistus padarus, kurie žinomi kaip Gnarled Walkers.

Jūs norėtumėt manęs paklausti kas tie Gnarled Walkers? Ar jie tėra papraščiausi užburti vaikščiojantys medžiai – medžio dvasios – o galbūt tai kažkas daugiau? Ar jie iš tikrūjų egzistuoja? Būtent į šitus klausimus norėdamas atsakyti atkeliavau aš į kaimelį Wortham tą šviesią dieną, kuri aptemo kol mano dėmesys buvo kitur. Tačiau keli žmonės, kuriuos aš sutikau kaimelyje buvo nekalbūs, nenorintys atsakyti į mano klausymus.

Kol aš vaikščiojau aplink mirštantį kaimelį, pastebėjau jog tiltas, per kurį tikėjausi patekti į Festering Woods, buvo sunaikintas – sudegintas, ir mažai vilties, kad jį buvo galima pataisyti. Mano abejonės dėl šios aplinkybės liko neišgirstos. Taip pat man pasirodė keista, kad aš buvau vienintelis senyvo amžiaus žmogus šiame kaimelyje, išskyrus vienos jaunos ir gražios merginos tėvą, kuris labai stengėsi, kad nesiartinčiau prie jo dukros. Nors jis ir buvo nemandagus iš savo pusės, tačiau, kai įtikinau jog manęs nelabai domina jo dukra, jis pasirodė gana sukalbamas. Jis prisistatė kaip Pablo DeSoto, ir man labai pasisekė, nes jis buvo gana daug žinantys apie mane dominančius dalykus.

Pasak pono DeSoto, Festering Woods pavadinimas kilęs nuo to, kad viskas tame miške yra kupina piktų ketinimų, netgi yra buvę tokių atvejų, kai pati žemė pabunda ir praryja žmogų. Man tęsian klausinėjimą labiau link Gnarled Walkers, DeSoto nurodė jų artimumą gamtai. Jis teigė jog jie yra pikti mistiniai padarai iš kitos dimensijos, kurie gali išgyventi tik vogdami gyvybės energiją iš žmonių ir gyvūnų. Šitie padarai, panašūs į hienas, pakeitę savo išvaizdą į medžius, kad būtų lengviau medžioti savo aukas. Šitie žvėriški padarai juda labai nerangiai ir yra žinoma, kad gali išskirti šlykščią smarvę, kuri užnuodija jų aukas. Ponas DeSoto yra įsitikinęs, kad dėl jų ir pačio Festering Woods atsiradimo yra kalti niekšiški necromancerio darbai, kurie taip pat, DeSoto manymu, yra kalti dėl didelės dalies blogio, kuris krito ant mūsų pasaulio. Ponas DeSoto man gana detaliai nupasakojo savo teorija apie įvykį, kurį jis pats vadino “visas Diablo incidentas”, kurios esmė jog viską galima atsekti irgi iki necromancerio tamsiosios magijos.

Nepaisant to, jog nežinau ar tai ką jis man pasakojo buvo tiesa ar ne, aš apsidžiaugiau, kai man nepavyko susirasti gido, galintį mane nuvesti į Festering Wood. Išgirdes kas ten vyksta, aš nusprendžiau, kad reikia būti pamišusiu, kad ten eiti.

_______________________________________________________________________________________________
Apie autorių

Abd al-Hazir žinomas kaip džentelmenas, istorikas ir mokslininkas. Jis neseniai apsiemė negirdėta užduotimi ištirti, surasti ir kaupti informacija apie nepaprastas vietas iš mūsų pasaulio

informacija paimta iš http://www.blizzard.com/diablo3/world/bestiary/gnarledwalker.xml