Kalvis

„Kai kurie randai negyja, ir nėra tikslo jų kasytis, ar ne taip?“

Neramiame Šventyklos pasaulyje, ginklų ir šarvų kaldinimas vienaip ar kitaip susijęs su netektimi. Kalvio rankdarbiai turi daug paskirčių. Šios prekės naudojamos žudyti ir apsaugoti. O savo kelionę šis arsenalas baigia kovos lauke, čia jie palikti rudyti žuvusių kūnuose.

Yra posakis, jog kaldinti karo ginklus gali tik žmogus, žiūrėjęs mirčiai į akis. Jei tai tiesa, tuomet šiurkštusis Hardrig‘as Eamon‘as gimė  tam, kad kaltų priekalą. Mirtis supa jo praeitį ir dabartį, ji persekioja Haedrig‘ą  nuo vaikystės Caldeum‘e iki jo dabartinių namų prakeiktame Naujajame Tristram‘e.

Baisūs vaizdiniai supantys miestą privertė Haedrig‘ą imtis veiksmų. Nors kalvystė niekada nebuvo jo tikroji aistra, tamsiosios jėgos grasinančios praryti Šventyklą, privertė Haedrig‘ą užsiimti kai kuo daugiau nei pasagų kaldinimu. Jis prisidės prie jūsų kelionės vieninteliu dalyku kurį moka – dieną ir naktį kaldins ginklus bei šarvus, padėsiančius jums kovoje prieš Degančio Pragaro kariauną.

 

Pagrindiniai bruožai

 

KALDINTI NAUJUS DAIKTUS

Haedrig’as gali padaryti stebuklus su karščiu ir metalu, kaldindamas ginklus, šarvus, skydus, diržus, šalmus ir kitą aprangą.

 

SKALDYTI DAIKTUS

Haedrig’as skaldo nepageidaujamus magiškus daiktus į materijas, žemiškas ir paslaptingas medžiagas, kurias galite naudoti sukurti dar geresnę aprangą.