Keretoja – Enchantress

Praeitį palikau už nugaros… tik viltis dabar mane veda pirmyn.“

 

Ar Eirenos meistriškumas slypi jos užkeikimuose ir drąsa kovoje dėl  jaunystės?  Tikrioji jos vertė atsiskleidžia šiose savybėse.

 

Eirena kilusi is tolimos eros MAGE CLAN Wars, ji užaugo magijos naudotojų bendruomenėje pasivadinusia – Hand of Prophet. Tada, kai  bendruomenės lyderė, garsioji Prophet (pranašė), išpranasavo, kad tolimoje ateityje už 500 metų įvyks didžiulė tragedija, Eirena ir sesės  pašventė savo gyvenimą, kad sustabdytų šią tragediją. Dėja, sesių pažadai buvo toli nuo tiesos ir Prophet įkalino visą bendruomenę į magiską miegą iki tol kol ateis jų numatytas laikas.

 

Neseniai, Eirena prabudo iš savo miego ir pamatė visiškai pasikeitųsį pasaulį nei ji prisimena. Jos seserys žuvo, o Prophet buvo dingusi.

 

Nepasaint beviltiškos situacijos, Eireinos tikslas buvo aiškus: ji pasišventė naujam gyvenimui tam, kad surastų savyje naują viltį ir išganimą. Ar jos netradicinė magija bus raktas, kuris padės panaiktini blogį Sanctuary pasaulyje?

GINKLUOTĖ

Kovoje Eirena siūlo įvairaus diapazono ginklų pagalbą, daugiausia magiją, kurią leidžia lazdomis ir kitus burtus, kurie disorentuoja priešus ir gina savo draugus. Jos iliuzionistinė magija nedaro didžiulės žalos, tačiau padeda apkerėti priešų protą. Eirenos unikali įranga – kerai susiję su hipnoze, pavyzdžiui akys ir veidrodžiai – tai primena jos senosios tvarkos mistiką, leidziant jai praktiškai naudotis jos galimybemis.

Eirenos pradininiai daiktai yra lengvi drabužiai, kurie primena, kad ji gyveno šalia dykomos, pavadintos Caldeum. Tai nesuteikia daug apsaugos, bet palieka ją judrią. Toliau, Eirena prideda keletą naujų sluoksnių ir drabužių prie jos aprangos: pečių apsaugos, pagerinti batai ir antkaklis, apsaugantis jos kaklą. Kovojos prieš mirtinus priešus, Eirena prideda sau metalines pirštines ir asmeninius šarvus. Jos drabužiai atspindi pranašę – jos likimas žudyti demonus.

Pagrindiniai bruožai

 

DEBILITATING MAGIC
Eirenos raganiški burtai reiškia pražūtį savo priešams – ji gali juos priversti būti transo būsenoje ir kovoti vienas prieš kitą, leidžiant juos lengviau nužudyti.

ARCANE BLASTS
Eirena gali leisti magiškos jėgos bangas į priešų kūnus arba siųsti juos į tolį nuo susidurimo vietos.

SUPPORTIVE SPELLS
Tikroji Eirenos magija yra padedamieji burtai, suteikiant tavo atakoms demoniško žudimo enerijos arba jėgos skydą, kuris apsaugos tave nuo pavojaus.