• Registruotis
Pagrindinis Naujienos

Advanture Mode reward'ai

Skaityti daugiau...

Pasiruošimas Diablo3 Reaper of Souls startui!

Untitled

 

Diablo3: Reaper Of Souls Europos serveriuose startuos Kovo 25, 01:00 Lietuvos laiku. Jokių log-out nereikės daryti.

Kas dar neaktyvavot RoS papildymo savo battle.net account'e tai greičiau tai atlikite ir nustatykite Battle.net programoje tokius nustatymus, battle.net Apps'as parsiųs visą RoS papildymą bei sukonfiguruos failus, jeigu to reikės.

 

Jeigu norite išvengti eilės jungiantis į serverį. Pasijunkite į žaidimą valandą ar dvi prieš startui. Jeigu starto metu norėsite pradėti žaisti Act 5, susikurkite Act IV. Kai gausite masinę serverio žinutę apie Officialų Reaper of Souls startą - užmuškite Diablo ir pateksite į Act 5. Jeigu norėsite sukurti Act 5 žaidimą pateksite į eilę tarp laukiančiųjų. Tada teks kantriai laukti, viskas priklausys kiek žmonių prieš jūs bus eilėje. Todėl Diablo užmušimas yra lengviausias ir greičiausias būdas patekti į Act 5.

 

Visa kita naudinga info anglų kalba čia: http://eu.battle.net/d3/en/blog/13407839/reaper-of-souls%E2%84%A2-launch-day-preparation-22-03-2014#upgrade

Skaityti daugiau...

Konkurso visa informacija ir taisyklės

Žaidimo nustatymai ir pasiruošimas:

1. Konkursas vyks US serveryje. Jeigu turite problemų su latency (kreipkites į savo interneto tiekėją). Prisijungę į žaidimą patikrinkite ir pasikeiskite visus žaidimo nustatymus, nes jie bus by default.

2. Prisijungę į US serverį susiraskite klaną "konkursas" tarp "English" arba "English (British)" skilties ir padarykite request join į klaną. Priimti nariai bus tik tiek, kurie užsiregistravo el.paštu ir gavo patvirtinimą. Nuotrauka kaip tą padaryti yra čia.

3. Susikurkite žaidėją HARDCORE su vardu "konkursas", pavyzdys čia, bei patikrinkite chato nustatymus - turi būti nustatyta "ALL". Keisti draudžiama. Nuotrauka su pavyzdžiu čia. Klasę galite rinktis kokią norite. Kas žais su Crusader, tam atiduosim prizą iškarto.

4. Galite naudotis nemokamu Teamspeak serveriu: ts.diablo3.lt adresu. 

5. Screen Shot daromi žaidime su mygtukų ant klaviatūros - "Print Screen" (Rekomenduojame pasibandyti ir pasitikrinti). 

 

Taisyklės:

1. Nemeluok, nesiginčyk, nefloodink.

2. Kai konkurso organizatorius "bankeris" paskelbs žaidimo pradžią, visi turite pradėti žaidimą, atidaryti chatą ir padaryti Screen Shot. Būtinai turi matytis žodžiai parašyti bankerio "Skelbiu konkurso pradžią".

3. Jokiais būdais nemuškite zombių ir kitų priešų bei nekelkite levelio, kol žaidime konkurso admistratorius "bankeris" nepaskelbs pradžios. 

4. Kai konkurso organizatorius "bankeris" lieps padaryti screen shot, frazė bus tokia: "Visi darom Screen Shot", tada privalote atidaryti chatą ir padaryti print screen. Konkursas pasibaigs kai konkurso organizatorius pasakys "Konkursas baigtas.", tada visi turėsite atidaryti chatą ir padaryti print screeną. Būtinai turi matytis žodžiai.

5. Konkurso dalyviai gali kooperuotis tarpusavyje, gali dalintis daiktais, materijomis, planais.

6. Negalima prašyti pašalinių vartotojų pakelti levelius ar kaip nors kitaip gauti pagalbos su konkurse nedalyvaujančiais žaidėjais. 

7. Radę legendarį daiktą nekelkite jo, padarykite nuotrauką Screen Shot. O tada pakėlę būtinai iš karto identifikuokite.

8. Jeigu taip nutiks ir mirsite, nenusiminkite. Praneškite konkurso administratoriui, jis užfiksuos. Tada susikurkite naują žaidėją (tik nepamirškite uždėti varnelės ant Hardcore) ir tęskite legendarį medžioklę.

9. Iš Diablo išmuštas legendarį gali skaitytis tik 1 kartą ant kiekvieno sunkumo lygio atskirai.

10. Jeigu nusprendėte užbaigti konkursą anksčiau laiko arba nebegalite tęsti būtinai įvykdykite 11 taisyklių punktą ir apie tai praneškite konkurso administratoriui.

11. Konkurso pabaiga apie 16:00. Pasibaigus konkursui, turite suarchyvuoti(.zip arba .rar formatu) visas padarytas nuotraukas konkurso metu ir patalpinti jas kokioje nors nemokamoje talpykloje, pvz čia, bei atsiųsti nuorodą jūsų nuotraukoms atsisiųsti, el.paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

12. Pažeidus bent vieną taisyklę, galite būti išbrauktas iš konkurso. Konkurso organizatorius yra visada teisus. Jokios pretenzijos nepriimamos.

 

Visas savo padarytas nuotraukas žaidimo metu rasite kompiuteryje:

Windows7 sistemoje - C:\Users\Jūsų_Vartotojas\Documents\Diablo III\Screenshots

Skaityti daugiau...

Naujausi forumo pranešimai

Reklama


prepaid.lt

 

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas