• Registruotis
Pagrindinis Naujienos

Diablo3 Reaper of Souls Beta!

1LW68T021US91384832156706

 

Šiandien naktį Blizzard'as paskelbė, kad prasidėjo Reaper of Souls beta! Šita beta skirta Blizzardo darbuotojams ir jų šeimos nariams bei draugams. Papildomai 3000 pakvietimų buvo išsiųsta aktyviausiems Diablo3 žaidėjams per visą pasaulį!

 

Šių metų pabaigoje bus paleista Closed Beta, tai reikia, kad bet kuris žaidėjas turės galimybę patekti į Beta. Ši Beta versija turės viską kas susiję su nauju Aktu 5. Taip pat ir "Final boss", Loot 2.0, Paragon 2.0. Deja labai džiaugtis nereikia, kadangi pats Blizzard'as parašė jog pakvietimų skaičius bus labai ribotas.

 

Pilnas straipsnis: http://us.battle.net/d3/en/blog/11649795/friends-and-family-beta-test-underway-11-19-2013

Skaityti daugiau...

Koks bus Diablo3 po Blizzcon 2013

 

Nauji skilai:

 

  • Blizzcon 2013 žaidėjams pažaidus RoS pastebėta, kad Legendary daiktai buvo SoulBound, juos galima buvo perduoti kitam žaidėjui tik iš esamo party su kuriuo išsimušė daiktą.
  • RoS atsiras 4 passive skitis. Iš to galime spręsti kad prisidės keli nauji passive.
  • Visuose daiktuose visi statai bus perskirstyti į Primary arba Secondary skiltis.
  • Per Diablo3 Q/A, buvo paklausta apie ladder sistema, aiškaus atsakymo nebuvo gauta. Kol kas tik patvirtinta, jog blizzard'as dar dirba šiuo aspektu.
  • RoS bus pridėta keli nauji afixai elitams ir champion'ams, beto pažaidus žaidėjai pastebėjo, kad yra nedideli pakeitimai. Pvz Jail'er ~sekundę prieš praneša apie tai, kad bus panaudotas Jail.
  • Klanai/Guild'ai su atskira Chat sistema bus pristatyti RoS. Žaidėjai pastebėjo jog, radus legendary pranešama bendram klano chat'e apie radinį.
  • Kaip bebūtų gaila, bet PvP naujienų nėra ir nebus. Visas RoS yra kol kas sukoncentruotas ant balanso, daiktų stat'ų, naujų galimybių. Vienintelis dalykas ką minėjo apie pvp, jog Diablo3 developeriai nori padaryti, kad jis būtų įdomus, bet tuo pačiu ir smagus bei norėtūsi grįžti. Papildomai Diablo3 žaidimo direktorius Josh Mosqueira paminėjo jog nebūna savaitės ofise be klausimo "What's up with PvP Josh?".
  • RoS nebeturės Monster Power Level, visa tai bus pakeista į 5 naujus sunkumo lygius.

lygiai

 

Plačiau apie viską - Skaityti daugiau..

Skaityti daugiau...

Diablo3 stream | baigėsi

Skaityti daugiau...

Naujausi forumo pranešimai

Reklama


prepaid.lt

 

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas