• Registruotis
Pagrindinis Naujienos Diablo3.lt

Blizzard'o darbuotojų bluepost'ai

Nuo šiol mūsų svetainėje galima bus matyti visų Diablo3 blizzard'o darbuotojų parašytas žinutes forumuose, kadangi dažnai tai būna įdomios ir aktualios temos, o kartais vieši pranešimai.

Skaityti daugiau...


Paskelbta: 2014-06-06 20:45 nuo elc #16007
good job :)

Atnaujinome Lietuvos žaidėjų ladderį!

 

Turi didžiausią levelį Lietuvoje, bet niekas to nežino? Pamatyk ir parodyk mūsų svetainėje! Atnaujinome Lietuvos žaidėjų Ladderį. Nuo šiol bus skaičiuojamas naujasis Paragon levelis. Topus galite rasti čia:

 

Topuose rodomi visi žaidėjai, kurie mūsų svetainėje, savo profilyje yra įvedę BattleTag'ą. Žemiau pateikiu nuotraukas kaip ir kur reikia įrašyti BattleTag:

Skaityti daugiau...


Paskelbta: 2014-04-26 13:20 nuo UntiKiller #15887
Isidejes as ta taga, bet kazkaip numires tas jusu atnaujinimas :D
Paskelbta: 2014-03-31 10:50 nuo bankeris #15728
Būtų dar smagiau jeigu ir savo draugus paagituotumėte. Jeigu kažkam yra neįdomu tai nereiškia kad visiems neįdomu :). O dėl bendro tikslo galima ir 1 minutę paaukoti. :)
Paskelbta: 2014-03-31 10:12 nuo Titas #15727
pagaliau dabar galiu paziureti kiek daug acilieku nuo kitu nemieganciu zmoniu :))))

aciu uz top tikrai idomu pasizvalgyti
Paskelbta: 2014-03-30 16:29 nuo OzaS- #15722
Dar manes nera sitam liste
Paskelbta: 2014-03-29 19:24 nuo bankeris #15719
Papildomai pridėsiu, jog topai atsinaujina tokiu laiku 01:10, 7:10, 13:10, 19:10, 22:10. Kai jūs uždarote pilnai Diablo3 žaidimą, Blizzardas atnaujina battle.net'e jūsų profilį. Iš ten mes ir pasiimam duomenis. Kvieskit draugus :)!
Paskelbta: 2014-03-29 19:12 nuo OzaS- #15717
Padaryta :)

Konkurso visa informacija ir taisyklės

Žaidimo nustatymai ir pasiruošimas:

1. Konkursas vyks US serveryje. Jeigu turite problemų su latency (kreipkites į savo interneto tiekėją). Prisijungę į žaidimą patikrinkite ir pasikeiskite visus žaidimo nustatymus, nes jie bus by default.

2. Prisijungę į US serverį susiraskite klaną "konkursas" tarp "English" arba "English (British)" skilties ir padarykite request join į klaną. Priimti nariai bus tik tiek, kurie užsiregistravo el.paštu ir gavo patvirtinimą. Nuotrauka kaip tą padaryti yra čia.

3. Susikurkite žaidėją HARDCORE su vardu "konkursas", pavyzdys čia, bei patikrinkite chato nustatymus - turi būti nustatyta "ALL". Keisti draudžiama. Nuotrauka su pavyzdžiu čia. Klasę galite rinktis kokią norite. Kas žais su Crusader, tam atiduosim prizą iškarto.

4. Galite naudotis nemokamu Teamspeak serveriu: ts.diablo3.lt adresu. 

5. Screen Shot daromi žaidime su mygtukų ant klaviatūros - "Print Screen" (Rekomenduojame pasibandyti ir pasitikrinti). 

 

Taisyklės:

1. Nemeluok, nesiginčyk, nefloodink.

2. Kai konkurso organizatorius "bankeris" paskelbs žaidimo pradžią, visi turite pradėti žaidimą, atidaryti chatą ir padaryti Screen Shot. Būtinai turi matytis žodžiai parašyti bankerio "Skelbiu konkurso pradžią".

3. Jokiais būdais nemuškite zombių ir kitų priešų bei nekelkite levelio, kol žaidime konkurso admistratorius "bankeris" nepaskelbs pradžios. 

4. Kai konkurso organizatorius "bankeris" lieps padaryti screen shot, frazė bus tokia: "Visi darom Screen Shot", tada privalote atidaryti chatą ir padaryti print screen. Konkursas pasibaigs kai konkurso organizatorius pasakys "Konkursas baigtas.", tada visi turėsite atidaryti chatą ir padaryti print screeną. Būtinai turi matytis žodžiai.

5. Konkurso dalyviai gali kooperuotis tarpusavyje, gali dalintis daiktais, materijomis, planais.

6. Negalima prašyti pašalinių vartotojų pakelti levelius ar kaip nors kitaip gauti pagalbos su konkurse nedalyvaujančiais žaidėjais. 

7. Radę legendarį daiktą nekelkite jo, padarykite nuotrauką Screen Shot. O tada pakėlę būtinai iš karto identifikuokite.

8. Jeigu taip nutiks ir mirsite, nenusiminkite. Praneškite konkurso administratoriui, jis užfiksuos. Tada susikurkite naują žaidėją (tik nepamirškite uždėti varnelės ant Hardcore) ir tęskite legendarį medžioklę.

9. Iš Diablo išmuštas legendarį gali skaitytis tik 1 kartą ant kiekvieno sunkumo lygio atskirai.

10. Jeigu nusprendėte užbaigti konkursą anksčiau laiko arba nebegalite tęsti būtinai įvykdykite 11 taisyklių punktą ir apie tai praneškite konkurso administratoriui.

11. Konkurso pabaiga apie 16:00. Pasibaigus konkursui, turite suarchyvuoti(.zip arba .rar formatu) visas padarytas nuotraukas konkurso metu ir patalpinti jas kokioje nors nemokamoje talpykloje, pvz čia, bei atsiųsti nuorodą jūsų nuotraukoms atsisiųsti, el.paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

12. Pažeidus bent vieną taisyklę, galite būti išbrauktas iš konkurso. Konkurso organizatorius yra visada teisus. Jokios pretenzijos nepriimamos.

 

Visas savo padarytas nuotraukas žaidimo metu rasite kompiuteryje:

Windows7 sistemoje - C:\Users\Jūsų_Vartotojas\Documents\Diablo III\Screenshots

Skaityti daugiau...


Paskelbta: 2014-03-26 22:41 nuo fortuna777 #15682
noriu i lietuviska klana, ir kaip man patekti?:) nes siaip uzsienieciu klane neidomu, noris pas lietuviu
Paskelbta: 2014-03-22 13:05 nuo bankeris #15618
Pastebėjau kad yra problemų su klano radimu. Tai pakartosiu.

Ieškokite tarp "English", jeigu tikrai nerasite tada tarp "English (British)". Nes kai išsaugojau nustatymą "English", jokio pranešimo negaunu kad pavyko ar dar kaip :).

Naujausi forumo pranešimai

Reklama


prepaid.lt

 

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas