Nenaudelis – Scoundrel

Yra daugybė būdų atidaryti duris. Aš žinau praktiškai visus.“

 

Kur nesantaikos kurstytojai ir oportunistai gyvena. Žemėje –  tarp High Heavens (dangaus)  ir Burning Hells (pragaro), kurioje dominuoja sukčiai ir vagys, šie keleta žodžių apibūdina Lyndon`a.

 

Per paskutinius keletą metų egzistencijos, Lyndon keliavo iš vienos vietos į kitą, apgaudinėdamas vietinius, viliodamas damas, lengvabūdiškai leisdamas pinigus bei girtuokliaudamas. Tačiau pavojus būti  sučiuptam ir įkalintam – niekada neleido Lyndon`ui atsipalaiduoti.

 

Jo ryžtas kovojant su nesibaigiančiu demonų potvyniu  ir siautėjančiais monstrais atrodo nesuderinamas su jo palaidūnišku charakteriu ir savanaudiškumu. Akivaizdu, kad Lyndon`ui, vistik,  yra kažkas svarbesnio už vyną ir moteris.

 

GINKLUOTĖ

Lyndonas kovoja naudodamasis šaudančiais ginklais, leidžiančiais jam laikytis atstumo nuo priešų, kurių naikinimas iš tikrųjų yra tavo darbas. Kovoje,jis greitai šaudo strėlėmis, kurios sužaloja ar  apsvaigina priešus. Lyndon`as taip pat nešioja su savimi unikalią ginkluotę, tokią kaip žaidimo kauliukus ir paslėptus maišelius, kurie jam suteikia sėkmės. Šie suvenyrai padidina jo sugebėjimus kovoje lygiai taip pat , o gal netgi ir labiau nei juvelyrika.

 

Ar gi ne taip?

ŠARVŲ PROGRESIJA

Lyndon pradžioje keliauja su mažiau pritaikyta ginkluote mūšiams, tačiau jam tai netrukdo sėkmingai kovoti, nes vėlesnėje kelionėje jo ginkluotė, tik stiprėja. Lyndon ginkluotė didėja, kai jis prideda maišelius ir akinančius miltelius, taip pat slaptas kišenes ir stilingą apyklaklę Tobulėjant jo ginkluotei, Lyndonas prideda sau dvi identiškas didžiules laikmenas strėlėms ir investuoja savo pinigus į ornamentines pečių apsaugas, kurios jam padeda be poilsio naikinti savo priešus.