The Fallen Ones

Iš Abd al-Hazir užrašų
Įrašas Nr. 0010

Fallen ones yra unikalūs demonų ištakų palikuonys, vieni iš kelių, kuriuos man pavyko nustatyti iš savo turimų senųjų Vizjerei tomų. (Kaip man atiteko šie tomai tegu lieka nepasakyta.)

Kaip mano skaitytojai jau puikiai žino, ankstyvieji Vizjerei tekstai yra labiau jiems padedanti propoganda, kurios tikslas buvo pagražinti jų šlykščius poelgius, nei tiksli informacija. Pavyzdžiui: mes žinome jog goatmen tapo nekaltos aukos, kai Vizjerei buvo sunkus metas (žiūrėti entry 009 dėl išsamesnių žinių apie Khazra liūdną istoriją), o ankstyvuosuose Vizjerei tekstuose buvo teigiama, kad goatmen buvo patys tikriausi demonai – Baal leitenantai ar net baisesni.
Nors Vizjerei raštuose esanti informacija dažnai susikirsdavo su daugeliu kitų tekstų esančių mano bibliotekoje, tačiau man pavyko išsiaiškinti, kad Vizjerei tekstai apie padarus fallen ones nemeluoja.

FALLEN ONES (NANUS IMPROBUS)

Nors ir sunku patiketi, tačiau visgi fallen ones buvo kažkada svarbūs Burning Hell demonai. Jie tarnavo Azmodan, atlikdami darbus,kurių jis nedarė, tiksliau kur jis negalėjo savęs painioti. Jiems buvo liepta pirmąjį karta bandyti užgrobti Diablo ir jo brolių galias, tačiau jiems nepavyko ir iškart po to jie tapo viso Diablo pykčio taikiniai. Jie buvo paversti į mažus, apgailėtinus velniūkščius palyginus su jų ankstesnėmis formomis. Jeigu jie tikėjosi, kad Azmodan jiems grąžins ankstesnes formas, tai jiems teko skaudžiai nusivilti. Supykdytas Azmodan laikė juos kaltais, kad Prime Evils liko karaliauti ir jis negrąžino prarastųjų galių. Jie buvo palikti savo susilptnintose formose, kuriomis linksmintų jį visą amžinybę. Taciau fallen ones pralaimejimas visgi suteikė Azmodan informacijos, kurios jam reikėjo, kad galėtų pašalinti Diablo ir jo brolius iš sosto – šis įvykis dar žinomas kaip “Dark Exile”. Tačiau nors jie ir suteikė reikalingos informacijos savo pralaimėjimu, Azmodan širdies tai nesuminkštino.

Paleisti į mūsų dimensiją jų šeimininko, Azmodan, šie velniūkšciai rodo savo polinki būti panašūs į mėsos ištroškusius skėrių būrius. Yra žinoma, kad jie galėdavo mieganti kaimą sunaikinti per kelias minutes. Mažo ugio ir beždžioniškos išvaizdos, šie gyviai turi stebinančią jėgą ir nenatūralų judėjimo greitį. Vienintelis dalykas, kuris jiems suteikia malonumą yra veisimasis; tai paaiškina kodėl jų būriai visados tokie gausūs.

Tačiau beveik visi jie yra mažo ūgio ir yra labai bailus. Jie skubiai atsitraukia, kai vienas iš jų brolių miršta kovoje.

Fallen ones nerodo noro susiburti į didesnes organizacijas, tiktai į būrius. Tai tikrai yra gera žinia žmonėms, nes jeigu ši daugybė Fallen ones susiburtų kartu į didesnes armijas, jie galetu lengvai paimti nedidelį miestą.

Toliau besitesiančiose paieškose man pavyko išsiaiškinti penkis Fallen ones tipus

1. Imps – Jie yra dažniausi demonų šeimynoje. Jie yra tikrų tikriausi Fallen ones stereotipai ir savo išvaizda ir elgesiu: maži, raudoni, ištroškę kraujo ir bailūs.

2. Shaman – Fallen shaman burtininkai yra stovyklų fallen ones lyderiai. Man taip pat teko girdėti gandus, kad jie turi galią prikelti imps iš numirėlių.

3. Lunatic – šie įniršę, padidinti fallen padarai yra pakankamai išsipūtę, kad galėtų lengvai sprogti. Jų išpampimas yra paaiškinimas fakto, kad šie nesveiki demonai puola savo aukas ir tada dursto patys save, tol kol sprogsta. Labiau tinkančio vardo neįmanoma sugalvoti šiems maniakiškiems padarams.

4. Overseer – Jis paverčia savo mažesnius velniūkščius agresyvesniais skleisdamas savo beždžioniškus garsus ir urgzdamas. Grupė fallen ones šalia esančio Overseer tampa labai pavojinga, nes fallen ones bailumas yra nustelbiamas baimės savo didesniajam broliui Overseer.

5. Hounds – šie apsiseilėję šlykštūs padarai yra dažnai matomi fallen grupėse, fallen naudoja juos kaip sargus, nešikus ar netgi maistui. Jie lieka ištikimi nesvarbu kaip su jais elgiasi šeiminkai.

Aš įtariu, kad egzistuoja dar bent 2 fallen tipai, tačiau man reikia atlikti daugiau tyrimų, prieš galėdamas atskleisti savo teorijas apie šių padarų pilną šeimos struktūrą.

_______________________________________________________________________________________________
Apie autorių

Abd al-Hazir žinomas kaip džentelmenas, istorikas ir mokslininkas. Jis neseniai apsiemė negirdėta užduotimi ištirti, surasti ir kaupti informacija apie nepaprastas vietas iš mūsų pasaulio

Informacija paimta iš http://www.blizzard.com/diablo3/world/bestiary/thefallen.xml